PRIREDITEV OB ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA LETA IN DNEVU DRŽAVNOSTI

V ponedeljek 24. 6. 2024 smo izvedli prireditev, s katero smo zaključili šolsko leto in obeležili dan državnosti.

V uvodu sta voditeljici Anamarija in Melanija predstavili nekaj dejstev o dogodkih pred 33 leti, učenci 6. razreda so nastopili s pesmijo Moja domovina, vsi prisotni pa smo skupaj zapeli Zdravljico.

Sledile so zanimive glasbene in plesne točke ter skeči, s katerimi so se predstavili učenci vseh razredov. Potrebno je poudariti, da so nastopali prav vsi učenci.

Nato so razredniki svojim učencem podelili priznanja in pohvale za dosežke na različnih tekmovanjih ter za sodelovanje na številnih natečajih in projektih v tem šolskem letu. Marija in Tomaž sta prejela pokala za naj športnico in naj športnika naše šole.

Za najbolj svečan trenutek prireditve je poskrbel Ožbej. V zlato knjigo učencev naše šole se je vpisal kot učenec, ki je v vseh razredih dosegel izjemen učni uspeh.

Ob koncu so nam zaigrali na cajone in se od nas poslovili učenci 9. razreda, ki so zaključili s šolanjem na OŠ Žetale.

Zahvaljujem se vsem za pomoč pri pripravi in izvedbi prireditve. Učencem pa želim prijetne, brezskrbne, ustvarjalne in dooooolge počitnice.

Miran Železnik