OBVESTILO – ŠPORTNI DAN

V petek, 22. 09. 2023 bomo na naši šoli obeležili Dan slovenskega športa. Izvedli bomo športni dan, ki ga bomo pričeli s PEŠ BUSOM. Učenci bodo v šolo pešačili organizirano. »Pešbusi« bodo svojo pot pričeli na izhodiščnih avtobusnih postajah in po poti »pobirali« učence.  Poti so  načrtovane po vnaprej določeni trasi in ob dogovorjenem času ter v spremstvu zaposlenih na šoli. V petek zjutraj ne bo organiziranih šolskih prevozov v šolo.

Po prihodu v šolo (okoli 9.30) gredo učenci na malico. Po malici pa sledi jesenski kros in ostale športne aktivnosti. Zaključek športnega dne bo ob 12.15. Po kosilu gredo učenci v OPB oziroma v varstvo vozačev, kjer počakajo na šolske prevoze za domov.

Ob pisnem soglasju staršev lahko gredo učenci peš domov. Interesne dejavnosti in krožki ta dan odpadejo.

Učenci potrebujejo športno opremo, primerno obutev in plastenko za vodo. Priporočeno je tudi, da imajo s sabo dodatno obutev in nogavice.

V primeru slabega vremena se športni dan prestavi na naslednji petek, 29. 09. 2023!

S športnimi pozdravi!

Benjamin Lipnik