V četrtek, 26. 5. 2022, je v Večnamenski dvorani Žetale potekal letni koncert pevskih zborov OŠ Žetale. Letošnja novost je bila ta, da so zbore spremljali kar učenci sami. Na bobnih se je izkazal najmlajši član benda, Tilen Butolen, ki je vrhunsko opravil svojo nalogo in spremljal večino skladb, za kar se mu iskreno zahvaljujem!

Tilen Butolen

Zvoke klavirja je na sintisajzerju podprla devetošolka Ajda Korez, pri zadnji skladbi pa je na pomoč priskočila še Lana Skledar, ki je z violino obarvala skladbo Pustite nam ta svet.

Koncert so otvorili naši najmlajši učenci, ki so prvič stopili na pevske stopničke. Pogumno so zapeli več pesmi. Nato sta sledila otroška pevska zbora, ki sta nas popeljala v svet filmov in risank.

Pika in Peter sta nas z veznim tekstom pripeljala do konca in nastopil je še mladinski pevski zbor.

Vsem učencem in glasbenikom iskrene čestitke za uspešno izpeljan koncert!

Brigita Luteršmit