KAM PO POMOČ? Nasveti za učence

Dragi učenci!

Učitelji vam kar pridno nalagajo učna gradiva za usvajanje novih znanj, za preverjanje že naučenega, vmes pa še kaj za popestritev. Pomembno je, da ostanete v učni kondiciji.

NE POZABITE NA SOŠOLCE, PRIJATELJE –

tudi  s kratkim pozitivnim sporočilom jim lahko polepšate trenutek, dan –

OSTANIMO POVEZANI, STRPNI, PRIJAZNI.

Pokličite me, če ste veseli, pa ne veste komu bi še povedali, sporočili, vsekakor  pa, če ste zaskrbljeni, žalostni, ne veste več kam in kako, če začutite, da je v stiski vaš najbližji, morda potrebujete le klepet…

moj kontakt: e naslov:  irena.vodusek@sola-zetale.si

KAM  ŠE PO POMOČ , ko postane hudo, težko….

Pa še nekaj nasvetov, vaj,  idej za osebnostno rast:

MOJE SUPERMOČI ODLOČANJA IN ZAUPANJA VASE  –  AKTIVNOSTI IN VAJE

KAM PO POMOČ? Nasveti za starše

Spoštovani starši!

Življenje nam postavlja veliko preprek, ovir na katere iščemo odgovore, iščemo žarke upanja tudi takrat, ko postane težko, hudo:

Povezava – STROKOVNA IN PROSTOVOLJSKA POMOČ ZA ODRASLE

ČE POTREBUJETE POMOČ ZA OTROKE – dnevni center za otroke in mladostnike Ars vitae Ptuj je dostopen na telefonski številki 070 799 750.

Če se želite pogovoriti o nastali situaciji, podeliti svoje dileme, strahove,morda česa ne zmorete več, ne veste kam in kako, morda je v stiski vaš ali otrokov prijatelj ali želite kar koli vprašati, tudi to sporočite.

Pišete lahko na naslov irena.vodusek@sola-zetale.si ali pokličete na:  031 693 721.

Za vas spoštovani starši in za vaše otroke sem na voljo med 8. in 15.uro.