Spoštovani starši in učenci, vabimo vas na ogled Kariernega sejma poklicev in izobraževanja!

Obisk spletnega sejma je dostopen na tej strani  https://www.karierni-sejem.si/  in je brezplačen, možen od koderkoli, z uporabo mobilnega telefona, računalnika ali tablice. Obiščete lahko sejemski park, virtualne stojnice in druge različne zanimive vsebine.

Za obisk Kariernega sejma je potrebna registracija. Učenci se registrirate z imenom in priimkom, vpišete geslo, ki ga ustvarite za to prijavo in svoj e-naslov (vodila vas bodo navodila na spletni strani).

Vpisati je potrebno še e-naslov staršev, kajti starši bodo tisti, ki bodo potrdili registracijo svojega otroka. Na e-naslov boste prejeli potrditev in registracija bo tako uspešna, obisk sejma pa mogoč. Brez registracije bo možen vpogled v mape razstavljalcev. Z registracijo pa boste lahko sodelovali tudi v klepetalnicah v živo, webinarjih, živi knjižnici….

Bodite potrpežljivi, če potrditev registracije ne bo opravljena takoj.

Na sejmu se predstavljajo tudi srednje šole Podravske regije. Obiščete ga lahko devetošolci, kakor tudi drugi učenci.

Navodila za pomoč pri prijavi.