TEHNIŠKI DAN

Vse bolj se približujejo velikonočni prazniki. Ker želimo tudi v šoli prispevati k prazničnemu vzdušju, smo izvedli tehniški dan na temo Velike noči.

Učenci so v šolo prinesli veliko svojega materiala in pripomočkov, nekaj smo ga pripravili v šoli, nekaj so ga pripravile učiteljice same, nekaj stvari smo dobili tudi v šolski kuhinji.

Spomnili smo se zakaj praznujemo Veliko noč, kakšen pomen ima, kakšni so simboli tega časa ter spoznali običaje ljudi ob praznovanju Velike noči.

Nato smo se pogovorili o poteku dela, pripravili prostor, material in pripomočke, in ustvarjanje se je pričelo. Učenci so ustvarjali v matičnih razredih, kuhali in pekli so pa v gospodinjski učilnici.

Izdelali so mnogo različnih okraskov, ki sedaj že krasijo njihove domove. Nastali so res čudoviti izdelki, učenci so uživali v delu, bili sproščeni in zavzeti za delo.

Oglejte si fotografije našega ustvarjanja in izdelkov ter delite z nami te trenutke, ki smo jih ustavili v času za vse.

Vabljeni k ogledu predstavitve in galerije izdelkov.