Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Po nenavadnih,  a kljub temu sproščujočih  počitnicah, vas v šoli, vsaj zaenkrat, pričakujemo

»V ŽIVO«,

in sicer:

vse učence od 2. do 9. razreda v TOREK, 1. septembra 2020, ob 8.00.

,

Za učence 1. razreda, ki bodo prišli izjemoma v spremstvu staršev, pa velja poseben protokol, zato bo sprejem zanje ob 8.15.

Če je le mogoče, naj vas zaradi lastne varnosti pripeljejo in odpeljejo starši, sicer pa so

ŠOLSKI PREVOZI objavljeni na spletni strani šole v zavihku »Prevozi učencev v šolskem letu 2020/2021«.

Odhodi  domov so prvi šolski dan predvideni  ob 11. uri.

Ko vstopite v šolo, se preobujete in takoj zapustite garderobo ter se razporedite po matičnih razredih (kakor smo to izvajali ob kocu pouka v juniju). Na povabilo ravnateljice prisluhnete njenemu nagovoru.

V knjižnici boste učbenike dvigovali individualno, zato ne pozabite na šolsko torbo.

Prav tako ne pozabite s seboj prinesti šolskih copat, pisala in beležke.

Ta dan bo šolska malica za vse razrede  ob 9.30.  Jedli  boste v učilnicah, za prinašanje in odnašanje malice ter za čistočo poskrbijo razredničarke in dežurni učenci/učenke posameznega razreda.

Prvi šolski dan bo posebna skrb , in verjamem, da tudi vse naslednje dni pouka (do preklica), namenjena  HIGIENI ROK in KAŠLJA,  RAZDALJI, ZRAČENJU PROSTOROV, PROTOKOLU GIBANJA PO ŠOLI in IZVEN NJE ter NOŠENJU MASK – po hodnikih in v zaprtih prostorih – za tiste, za katere je to obvezno.

Če kdaj, je sedaj čas, da zadeve izpeljemo kolikor se da usklajeno, da smo hkrati strpni in odgovorni, najprej do sebe, nato do drugih, in res je, SAMO SKUPAJ –  POENOTENI – SE LAHKO USPEŠNO ZOPERSTAVIMO dokaj neznanemu sejalcu strahu in povzročitelju skrbi in stisk med nami (učenci, starši, zaposlenimi).

SKRB ZA ZDRAVJE IN VARNOST JE NA OŠ Žetale vedno  na prvem mestu, zato je moto šolskega leta 2020/2021 na naši šoli:

»VERJEMITE VASE, VERJEMITE V NAS IN  ZAGOTOVO BOMO USPELI!«

Vsi zaposleni vam izrekamo prijazno in prisrčno dobrodošlico!

Kolektiv OŠ Žetale